אירוע החתונה הינו אירוע המרגש גם את האורחים המוזמנים וגם את החתן והכלה העתידיים. עבור האורחים מדובר על כבוד גדול על שהוזמנו לאירוע בעל הילה כה חגיגית, ועבור בני הזוג – מדובר על אירוע המנציח את שיא אהבתם. מאחר וסביב אירועי החתונה ישנה הילה כה חגיגית, ישנו רצון להפיק אירוע בלתי נשכח עבור האורחים וגם עבור בני הזוג בעצמם. הרצון להפיק את אירוע החלומות מביא את בעלי השמחה לשקוד חודשים רבים על הפקת החתונה כשמטרת העל היא ליצור אירוע מוקפד שידובר עליו עוד המון זמן. על מנת להבטיח את טיב האירוע יש לדבוק בשילוש הקדוש שיבטיח את הצלחת האירוע.

מתחם אירועים מושלם

נדמה כי אחד הדברים החשובים ביותר בעת שמפיקים את אירוע החתונה הוא לבחור ראשית את מתחם האירועים ועליו לבנות את כל היתר. מתחם האירועים הולך להיות במידה רבה הבית שלכם ביום האירוע ובו תארחו את מיטב האורחים היקרים לכם כל כך. בחיפוש אחר מתחם האירועים המושלם עוברים בני הזוג בין מתחמים רבים הכוללים מתחמים פתוחים וסגורים, מלקטים המלצות, קוראים חוות דעת ומגיעים לפגישות עם מפיקי האירועים על מנת לקבל הצעות מחיר. לבסוף, לאחר סקר השוק הנרחב, מגיעים להחלטה ובוחרים את מתחם האירועים שיזכה לארח את היום הגדול בחייכם. זיכרו כי ישנו משקל רב למתחם האירועים שלכם ועל כן חשוב להעניק תשומת לב גדולה לבחירתו תוך שתקחו בחשבון את החומר האנושי בו, הנראות, השירותים המגיעים לכם, וכן – גם את המחיר.

אטרקציה בלתי נשכחת לאורחים

נדמה כי לא משנה באיזה אירוע מדובר, בר מצווה, אירוע עסקי או חתונה, בשיא האירוע מגיע השלב בו משלבים את האטרקציה. קהל האורחים כבר הורגל לטון שהוכתב בו ישנה אטרקציה בכל אירוע, כך שחשוב שתמשיכו את הקו הזה ותפתיעו גם אתם את האורחים שלכם באטרצקיה מגניבה. אחת ההאטרקציות האהובות ביותר המגלמות בתוכן גם אפקט בידורי וגם מזכרת חמימה היא המגנטים. צילום מגנטים לחתונה יוכל להעניק לאורחים שלכם חווית צילום ייחודית וגם מזכרת נעימה מהאירוע שלכם – כך שמדובר כאן על עסקה משתלמת במיוחד. על המגנט תוכלו לחתום את השם שלכם בצירוף תאריך האירוע ולהעניק כך לאורחים שלכם מזכרת מתוקה מאירוע בלתי נשכח.

אל תשכחו להתחיל עם הגדרת תקציב

אירוע החתונה הינו הוצאה כספית לא קטנה ולכל הדעות, על מנת לצלוח אותו כלכלית חשוב להגדיר מראש את התקציב אותו רוצים להשקיע באירוע החתונה שלכם. על מנת לעמוד בתקציב מומלץ לערוך קובץ מסודר עם כל הספקים שתרצו לשלב באירוע שלכם והסכום אותו תרצו להקציב לכל סקטור באירוע שלכם. קובץ שכזה יאפשר לכם לעקוב בצורה מסודרת ויעילה אחר חישוב ההוצאות שלכם תוך בדיקה מתמדת האם אתם עומדים או חורגים בתקציב שלכם. מדובר על צעד ראשון בהחלט שאיתו תתחילו את הפקת אירוע החלומות שלכם.

 

 

 

 

 

Leave a reply