ישנו מגוון רב של אוהלים, כגון סוגים שמיועדים עבור השכרת אוהלים לאירועים, גדולים או קטנים, על פח מספר המוזמנים או עונות השנה. ישנם כאלה אוהלים שמיועדים להצללה או כאלה שהם אמנם סגורים, אך יש בהם חלונות. גם גוונים שונים של אוהלים ויש להתייעץ עם חברה אשר משכירה אוהלים לפני שתחליטו באוהל שיתאים לכם. יש להתעניין אם הם יכולים לספק את שאר הציוד לאירוע כגון כיסאות, שולחנות, מאווררים לקיץ או פטריות חימום לאירוע אשר מתקיים בחורף  וכן גנראטורים, ציוד להגברה , תאורה וציוד לחימום המזון שיוגש באירוע.. אוהלים עבור אירועים מסוימים מומלץ לשכור כאשר:

  • ישנם הרבה אורחים ואתם מתכננים אירוע מיוחד ולא כדאי לכם לשכור אולם היות ומספר המוזמנים אינו עולה על 100 איש או פחות
  • כאשר  אתם מעוניינים להפיק אירוע בטבע ביום ומעוניינים באירוע מושקע במקום שיהיה מוצל ומאוורר
  • כאשר האירוע נערך בימי החורף ואתם מעוניינים באוהל מבד מיוחד שיספיק להכיל את המוזמנים שלכם ויהיה עמיד בפני מים
  • אם אתם מעוניינים באירוע חמים בעל אווירה משפחתית מיוחדת

מומלץ לפנות לחברות אשר מספקות ציוד שלם לאירועים 

תכנון אירוע בטבע  הוא אינו עניין של מה בכך, כי אם הפקה שלמה ולוגיסטיקה מורכבת ולכן, עדיף כי תיפנו לחברה אשרר מספקת השכרת ציוד לאירועים כשכל מה שתצטרכו יהיה תחת קורת  גג אחת. החברה תספק את הציוד הדרוש לכם, תשנע אותו ותתקין לכם את האוהל במיקום הטוב ביותר. חברה אמינה שמספקת אוהלים עבור אירועים, תשתמש באוהלים איכותיים המיוצרים מיריעות PVC, היות ויריעות אלה חסינות לגשם ורוח אך השוני בין היריעות זה העובי שלהן. חברה שמחזיקה באוהלים להשכרה עם יריעות עבות, לא יהיה סיכוי שהם ייקרעו באירוע.

השכרת אוהלים לא רק לאירועים שמחים

מלבד השכרה של אוהלים לאירועים שמחים ומשפחתיים, ישנם אירועים עצובים כגון אבלות, כאשר המנהג היהודי הוא לשבת שבעת ימים על הרצפה. כאשר ישנם הרבה אנשים המגיעים לנחם והבית אינו מספיק להכיל את כולם, יש להקים אוהל מה שמאפשר להתפרס על שטח גדול וכן ניתן למצוא בחברות השונות גם השכרת כיסאות לאירועים כמו כאלה שישרתו את האורחים כשהם מגיעים לניחום.

 אספקה מהירה של אוהלים להשכרה 

חברות ידועות שמשכירות אוהלים לאירועים השונים, מספקות את האוהלים והציוד הנלווה הדרוש לאירוע, כמו השכרת שולחנות לאירועים , מפות ואפילו סכו”ם מה שיהיה נוח לבעלי האירועים השונים להפיק את האירוע ביד רמה. את הציוד והאוהל הדרוש לעריכת האירועים השונים, מספקת חברה להשכרת ציוד לאירועים תוך יום עסקים אחד עם שירות ואיכות ללא פשרות. השירות ניתן בכל חלקי הארץ וכן השירות יהיה מהיר במיוחד בערי המרכז.

 

 

 

Leave a reply