מזכרות לחתונה מבוקשות לשנת 2016 ממשיכות את המגמה של השנה שקדמה לה. הן טבועות בחותם של “משהו קטן וטוב”. מזכרות לחתונה, ובעיקר מזכרות מחתונה הן מחוות תודה והוקרה של בני הזוג שנישאו, לאורחים שבאו לכבד אותם בנוכחותם ולשמח אותם בשמחתם.

מוצע כיום מגוון גדול של מתנות קטנות, מחוות של תשומת לב והוקרה, שאותן ניתן להעניק לכל האורחים בצאתם ממתחם החתונה, כדי שהם ייסעו לביתם עם טעם מתוק, מרגש ואוהב.

במחיר של שקלים בודדים ליחידה ניתן לבחור מזכרות לחתונה המוענקות באריזות שי יפות, דקורטיביות, במגוון צבעים וטקסטורות, בקופסאות מהודרות או בכלי קיבול קטנים עשויים מחומרים שונים ובתוכם שוקולדים מובחרים, סוכריות ושאר דברי מתיקה. ניתן, לדוגמה, להעניק שי מתוק בקופסת קלפה מעוצבת ומסוגננת, ורדים משוקולד, חופן לבבות שוקולד בתוך אריזה שקופה, תכשיטים עשויים שוקולד, שיפוד מתוק ועוד שפע של רעיונות שתוכלו למצוא בכל מקום המציע גימיקים ואטרקציות לאירועים ושמחות.

מתנות ממגנטות

לבד ממתן מזכרות לחתונה המוענקות לאורחים בסופה ניתן לתת להם מתנה כבר בעיצומה של החתונה. צילום של האורחים עם החתן והכלה או בלעדיהם, בחברת חברים שונים ועוד, הנתלים על לוח מגנטים מיוחד מאשר לאורחים להצטייד במזכרת מהאירוע עוד לפני תום החתונה.

מזכרות שימושיות לחתונה הן, לדוגמה, מחזיק מפתחות שבו מוטבע דיוקנם של החתן והכלה עם ציון מועד יום החתונה, עציץ קטן, גאדג’טים שונים ועוד.

כצפוי, לא כל המזכרות לחתונה מהוות ערובה להיצרבותה בזיכרון כחתונה בלתי נשכחת, אבל במיוחד כאשר המזכרת אינה אכילה ואינה מתכלה (כמו שוקולד ומתוקים) והיא נושאת את תמונת החתן והכלה עם תאריך חתונתם היא תזכיר למי שקיבל אותה שהם היו אורחים בה, זיכרון הנחקק לאורך שנים רבות.

מזכרת בלתי נשכחת

מזכרות לחתונה הן ערך מוסף לחתונה ואקורד סיום שמודגשת בו התודה וההוקרה של הזוג למי שבאו לכבד אותם ולשמוח עמם ביום חשוב ומאושר בחייהם.

היצע עשיר של מזכרות לחתונה בטווח גדול של מחירים יכול לסייע לכם לבחור מתנה על פי התקציב שאתם מייעדים לסעיף זה. גם אם יש לכם מאות אחדות של אורחים, ניתן לרכוש כיום מזכרות לחתונה בעלות של עד עשרה שקלים או טיפה מעבר להם, כך שמדובר בהוצאה קטנה עם אפקט גדול ומרשים.

מזכרות ומתנות מותאמות לאורחים

כיום השפע הוא נרחב וניתן להתאים ולבחור מתנות ומזכרות לאירועים, לפי אופי ציבור האורחים. קהל דתי, מסורתי וחילוני כאחד יכולים לקבל תשומת לב מיוחדת. באירוע חתונה בעלת אופי דתי מסורתי ניתן למצוא בשוק המזכרות שלל רעיונות החל מברכונים מעוצבים ועד ספרי תהילים מפוארים. לאירוע עם קהל אורחים בעל אופי חילוני קיימות בשוק אינסוף רעיונות למזכרות אותן מנינו בתחילה מעלה.

 

 

 

Leave a reply