עד לפני כעשור פחות או יותר, כל נושא קינוחים לאירועים במחוזותינו הסתכם לרוב בסלטי פירות, ליפתן, או סתם גלידה עם קצפת. בשנים האחרונות, תחום הקולינריה בארץ התפתח עד ללא הכר ואנו רואים זאת באירועים שונים, במודעות הכללית וברמת התעניינות של אנשים רבים בתכניות הבישול והאפייה, שמופיעות באופן קבוע בטלוויזיה.

מציאות זו הובילה לכך שחברות קייטרינג רבות כיום מציעות מגוון תפריטים עשירים הכוללים קינוחים לאירועים במבחר אפשרויות – קינוחים אישיים, קינוחי פרווה, קינוחים ללא גלוטן, קינוחים לאירועים פרטיים, משפחתיים, עסקיים או אירועי חברה שונים, שמגישים בהם אוכל מיוחד וקינוחים בסוף האירוע לרווחת קהל המוזמנים. האפשרויות כמעט בלתי גמרות.

גם אולמות האירועים השונים ברחבי הארץ התחילו להעסיק בקונדיטור “צמוד”, לאחר שהבינו כי ללא קינוחים מיוחדים לסיום האירוע, הרמה של האולם לא תהיה גבוהה דיה. אולמות רבים, לא יסתפקו בסוג אחד או שניים של קינוחים, אלא יציעו שפע ומגוון רב של קינוחים מיוחדים. יש לדאוג כי הקינוחים השונים, יהיו כשרים, היות וישנם אנשים רבים, השומרים קינוחיםכשרות ולאו דווקא דתיים בלבד.

קינוחים לאירועים – כיצד בוחרים?

ראשית מומלץ כי יהי מגוון רב של קינוחים שיוגשו באירוע שלכם ותמיד כדאי כי תגיעו לטעימות ותנסו את המנות השונות ואת הקינוחים השונים שמציעה לכם אם חברת הקייטרינג או הקונדיטור שעובד בשירות של אולם האירועים. כדאי, כי במסגרת מגוון הקינוחים, יהיו גם עוגות רטובות ויבשות, כך שכולם יוכלו לבחור את הקינוחים האהובים עליהם במיוחד או שיטעמו קינוח חדש שלא הכירו עד כה באף אירוע שאליו היו מוזמנים.

בתור אופציות מעניינות וטעימות במיוחד בין היתר ניתן למצוא מפלי שוקולד שוויצרי, וופל בלגי, פונדו שוקולד, פאי תפוחים עם גדורי קצפת וגלידה, מוסים עשירים משוקולד או ווניל, קרפ צרפתי ומעדני בצק מולאים בקרמים עשירים ואיכותיים. ניתן בהחלט, למצוא היום חברות קייטרינג ואולמות שיענו לצרכיכם בתחום הקינוחים השונים שיהיו מוגשים באירוע שלכם.

קינוחים, חופשי על הבר…

היום, מקובל להציב באירועים השונים, בר קינוחי. מדובר בדוכן מרשים המושך את העין שיוצב בסוף האירוע, כאשר יוגש הקפה למוזמנים. גם קינוחי פרווה היום, הם אינם באותו טעם לוואי, כמו תחליפי החלב למיניהם, כך שאין לכם מה לחשוש מלהזמין בר קינוחים שיהיה פרווה, היות וקשה יהיה להבחין כי אין מדובר מקינוח שיש בו שמנת מתוקה או חלב.. מדובר על בר קינוחים, אשר ישדרג פלאים את האירוע שלכם וישאיר לאורחים זיכרון מתוק מהאירוע שלכם.

המראה המרשים והיוקרתי של הקינוחים שיוגשו בבר הקינוחים, הוא לא פחות חשוב, כך שחברות הקייטרינג או בעלי אולמות האירועים שמות דגש מיוחד גם על העיצוב. תוכלו להציב מזרקות של מפלי שוקולד, ובאמצע יהיה המגוון העשיר של הקינוחים על כלי הגשה מעוצבים , כך שהמראה והטעם יהיו בד בבד.

Leave a reply