בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על היתרונות של ארגון ועריכת אירוע בגני אירועים. יותר ויותר זוגות בוחרים להתחתן בגני אירועים, יותר ויותר משפחות חוגגות אירועים משפחתיים בגני אירועים, ואפילו עסקים וחברות שונות מעדיפים לערוך שם את האירועים שלהם ולא במקומות אחרים.

אך לצד גני אירועים, אנחנו יכולים למצוא גם לא מעט אולמות אירועים אשר משתלם לערוך בהם אירועים מסוגים שונים. כך למשל לצד גני אירועים בשרון אשר זוכים להצלחה גדולה, אנחנו יכולים למצוא לא מעט אולמות בשרון אשר ניתן לערוך בהם אירועים מגוונים בהצלחה גדולה. צריך לומר, מדי ערב אותם אולמות מלאים בחוגגים במסגרת אירועים שונים. אם אנחנו רוצים לחגוג ולשמוח גם, אזי כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לבחור את המקום בו אנחנו רוצים לחגוג את האירוע שלנו.

לפני שנציג את היתרונות של אולמות בשרון ובכלל אולמות אירועים, צריך לומר, בניגוד למה שלא מעט אנשים בוודאי סבורים, אין הכוונה לאולמות אירועים בסגנון של פעם, כלומר לא מדובר באולמות אירועים ישנים, דחוסים, עם עיצוב של שנות השמונים וקייטרינג תעשייתי באיכות נמוכה. להיפך, בגלל התחרות העזה בין גני אירועים לאולמות, אנחנו יכולים למצוא שהרמה עלתה מאוד עם השנים. בכל אספקט שהוא, לכן גם התחרות בתחום היא גדולה וקשה.

5 יתרונות של אולמות אירועים על פני מקומות אחרים

היתרון הראשון והמובהק של אולם אירועים על גן אירועים הוא, אין צורך להתחשב במזג האוויר. במקרה של גן אירועים הרי שאנחנו לא יכולים לערוך אירוע בחורף וכן בשעות מסוימות של היום בקיץ. לעומת זאת אם אנחנו עורכים אירוע באולם אירועים, אנחנו יכולים לבחור מתי לערוך את האירוע מבלי לחשוב כלל על מזג האוויר. המקום מקורה אז ניתן להשתמש בו בכל עת.

היתרון השני הוא הסידור של המקום. אומנם מדובר במקום מוגבל בשטח, אך עדיין זה מהווה יתרון. אפשר להגדיר בצורה הרבה יותר ברורה את החלוקה במקום וניתן לסדר אותו בצורה הרבה יותר נוחה ופשוטה.

היתרון השלישי מתבטא בכך שהאקוסטיקה היא הרבה יותר טובה. נכון שבשביל זה צריך לייצר מערכת של בידוד ואקוסטיקה טובה במקום, אך אנחנו צריכים לזכור, שבגן אירועים ייתכן וייכנסו רעשים מבחוץ, זה מאוד לא נעים.

היתרון הרביעי זו האינטימיות. אנחנו יכולים לייצר אירועים גדולים ואנחנו יכולים לייצר אירועים קטנים. הרבה יותר קל לייצר אירוע אינטימי באולם אירועים מאשר בגן, בוודאי אם מדובר על אולם קטן, אך גם אולם גדול נהנה מהאפשרות לפצל אותו.

היתרון החמישי הוא מדובר על מקום שהרבה יותר קל לשלוט על המתרחש בו, הרבה יותר קל לשלוט על הנוכחים בטקס, גם מבחינה בטיחותית וביטחונית, זה מהווה יתרון עצום.

בסיכומו של דבר, אין ספק שהיתרונות מהווים הוכחה שלא נס ליחם של אולמות אירועים.

 

Leave a reply