מתחתנת בקרוב? זה הזמן להכיר את מכלול שירותי העיצוב הממתינים גם לך בסטודיו של המעצבת רינה בהיר.

“יחס אישי ומלוא תשומת הלב לכל כלה מיועדת הם חומרי הגלם האמיתיים מהם עשויה שמלת החלומות” טוענת המעצבת ואושיית האופנה רינה בהיר. “ולכן, עוד לפני בחירת הקו העיצובי לשמלה, אני מקפידה להכיר באופן אישי כל כלה מיועדת המבקרת אצלי בסטודיו”.

סטודיו רינה בהיר הממוקם ברחוב ראשית חוכמה 3 בתל אביב, נחשב לאחד מבתי הסטודיו המובילים בישראל בתחום העיצוב האישי של שמלות כלה. שירותי הסטודיו חולשים על כל ההיבטים המקצועיים הנלווים להליכי התכנון, העיצוב והייצור של שמלות הכלה, כאשר שיטת העבודה הייחודית של רינה, היא זו המאפשרת לכל כלה מיועדת ליהנות מהליך תכנון אישי וקפדני בדרך לשמלת החלומות.

“שיטת העבודה אותה פיתחתי לאורך השנים”, מסבירה רינה, “מבוססת על היכרות מקדימה עם הכלה המיועדת וחלומותיה בנוגע לשמלת הכלולות, ורק לאחר הגדרת קווים מנחים לעיצוב השמלה אני מתחילה במלאכת התכנון של שמלת החלומות המותאמת באופן אישי ומדויק למידותיה של הכלה המיועדת”.

כל סוגי השמלות לכל סוגי הכלות במקום אחד!

קולקציית שמלות כלה הממתינה לכן בסטודיו רינה בהיר, כוללת בתוכה היצע מרשים ומרהיב ביופיו של שמלות המותאמות לכל סוגי הכלות. לצד שמלות כלה נועזות וחושפניות תוכלו למצוא שמלות כלה צנועות ורומנטיות המיועדות בין היתר לבנות המגזר הדתי, ולצד שמלות כלה מחוטבות תוכלו למצוא קולקציית שמלות המיועדות לנשים מלאות או לנשים בהריון.

“ברמה האישית”, מסבירה רינה, “חשוב לי להציג בסטודיו קולקציה רבגונית של שמלות כלה, וזאת על מנת שכל כלה מיועדת המבקרת אצלי בסטודיו, תוכל למצוא במקום את הסגנון העיצובי אליו היא מתחברת”.

שמלות וינטג’ בעיצוב אישי

אחד מתחומי ההתמחות של המעצבת רינה בהיר הינו תכנון, עיצוב וייצור של שמלות וינטג’ מקוריות בעיצוב אישי. שמלות הוינטג’ של רינה בהיר מותאמות אף הן לכל סוגי הכלות והן כוללות בין היתר שמלות וינטג’ במראה קלאסי, שמלות וינטג’ במראה אלגנטי, שמלות וינטג’ במראה סקסי וחושני ושמלות וינטג’ במראה רומנטי וצנוע.

“את ההשראה לעיצוב השמלות” מספרת לנו רינה, “אני מקבלת משיחת ההיכרות המקדימה אותה אני מקפידה לנהל עם כל כלה מיועדת המבקרת אצלי בסטודיו. השיחה המקדימה מאפשרת לי להיחשף לרצונותיה האישיים של הכלה, ומכאן הדרך לייצור שמלת החלומות היא למעשה מסע יצירתי משותף שלי ושלה”.

 

Leave a reply