אירועים ושמחות- על כל השמחה שבהם- הפכו כבר מזמן לעניין שגרתי, שחוזר על עצמו ושאין בו הרבה מקוריות. חתונות, חגיגות בת או בר מצווה וימי הולדת- קיימת חד גוניות ומונוטוניות בכל אחד מהאירועים הללו, שהופכת אותם לסתמיים ולנטולי איחוד. עבור כל אלה שרוצים להרים אירוע שונה, שיפיל את המוזמנים  מהרגליים, להלן רשימה של כמה מקומות בלתי שגרתיים לקיים בהם אירועים.

כמה רעיונות ללוקיישנים חלומיים לקיים בהם אירוע

אירוע על יאכטה– קשה לחשוב איך אירוע שמתקיים על יאכטה יכול להיות משעמם ומעייף. הישיבה בכלי שיט מהודר ואלגנטי, רחוק מזיהום האוויר, כאשר קולו של הים “מתנגן” ברקע היא מיוחדת בפני עצמה.
אירוע שבמהלכו ניתן בכל עת להשקיף על אחד מפלאי הטבע הנפלאים ביותר (הלא הוא הים) הוא אירוע ברמה אחרת, באווירה אחרת שמרנין את הלב ושיהפוך כל חגיגה לרגע בלתי נשכח שייחרט בזכרון המוזמנים לעוד שנים רבות.

אירועים במדבר–  אירוע במדבר יאפשר למשתתפיו לחוות חוויה בראשיתית ואותנטית, להרגיש קרובים יותר לאמא אדמה ולהתחבר לנופיה של הארץ. הישיבה סביב מצוקי המדבר, מול נופו העוצמתי והקסום תעורר בכל אורח שלווה ורוגע ותהפוך את אירוע השמחה למאורע משמעותי ובלתי נשכח.
אלה שאינם חובבים גדולים של האזורים המדבריים הצחיחים יוכלו לקיים אירוע בחלקיה הצפוניים יותר של הארץ. קיימות כיום חברות אירועים רבות המוציאות לפועל, בין היתר, גם אירועים בטבע וניתן יהיה להיעזר בשירותיהן כדי להפיק אירוע מיוחד במינו בחיק הטבע. חשוב רק לזכור שאירוע כזה בדרך כלל מצריך הסעות.

חגיגה בווילה– קיום אירוע בוילות לאירועים היא עוד דרך להפוך אירוע קונבנציונאלי ושגרתי להרפתקאה מסעירה. ווילה מפוארת ורחבת ידיים, שיש בה בריכה גדולה ומדשאות מרווחות, גם היא תוסיף לכל אירוע ניצוץ ייחודי והרבה סטייל. חגיגה בווילה היא אירוע בגוון אחר ושונה בהשוואה לאירוע המתקיים באולם אירועים סטנדרטי והיא תאפשר לכל משתתפי האירוע “להיזרק” מן המציאות ומן חיי היומיום אל מקום אחר ולהרגיש כמו מלכים במלוא מובן המילה.

להוסיף לאירוע שיק וחן

לסיכום, למרות שאירועי שמחות הפכו כיום לעניין די שגרתי ושבלוני, ניתן לתבל אותם בהרבה חן, להוסיף להם שיק ולשדרג אותם באמצעות בחירה במקום פחות בנאלי לקיים בו את החגיגה. יאכטה, מדבר או ווילת פאר  הן רק כמה דוגמאות לאופן שבו ניתן להפוך כל אירוע לשונה ופנטסטי, אך קיימות כיום עוד אופציות רבות העומדות בפני בעלי השמחה וכל שיש לעשות הוא לפתוח את הראש, לצאת מהקופסא ולהפליג עם הדימיון אל מחוזות רחוקים.

Leave a reply