אתם עומדים לקראת תקופה מאושרת בחייכם שבסופה יגיע האירוע שחיכיתם לו כל החיים, או שאתם צריכים לארגן כנס מקצועי חשוב, והלחץ להספיק את כל מה שתכננתם או חלמתם שיקרה בזמן המוקצב לכם מתחיל להשפיע. תכנון והפקת אירועים בפועל, בין אם מדובר באירוע פרטי כמו חתונה, בר מצווה, יומולדת 50 או חתונת זהב רבת משתתפים או בין אירוע עסקי המיועד לעובדים, ספקים או לקוחות כרוך בהרבה מאד זמן, יצירתיות, סבלנות ולא מעט כסף.

מי שכבר הפיק אירוע כזה או אחר בחייו מבין ויודע כי הפקת אירוע היא עבודה, ועבודה לא פשוטה כלל.

הפקת אירועים מתחילה משלב התכנון ומסתיימת עם אחרון האורחים שעוזב את האירוע בסופו, תוך כדי חיפוש אחר ספקים ונותני שירות כאלה ואחרים, כשהשאיפה לאורך כל הדרך היא לעמוד בתקציב שעומד לראשותנו מבלי לחרוג ממנו.

בשביל להפיק אירוע מוצלח מבלי לצאת מהכלים ולהתייאש בדרך, דרוש אופי מתאים וכישרון מיוחד, לא לכולנו יש את הסבלנות והכישורים לדבר, ולשם כך הוקמו חברות הפקת אירועים.

בעבר לא היו הרבה חברות להפקת אירועים, רוב האירועים נראו ונשמעו אותו הדבר והצורך להיעזר בחברה שתפיק אירוע היה מיותר ונחשב לבזבוז כסף. בעבר נהגנו לקבוע תאריך לאירוע, לשכור מקום שבדרך כלל היה אולם אירועים שדאג לספק את כל הדרוש לקיום אירוע סטנדרטי שכלל: מוסיקה וכיבוד לאורחים, הדבר היחיד שהיינו צריכים להתאמץ עבורו הוא בבחירת צלם אירועים שיתעד את האירוע.

היום, בעידן בו כל אירוע פרטי או עסקי הופך להפקה גרנדיוזית וגדולה בשילוב של רצון לקיים אירוע שונה ומיוחד שעוד לא ניראה כמותו, האפשרויות העומדות לפנינו בתחום הפקת אירועים הן עצומות וניראה כי כל חלום יכול להתגשם בעזרת חברה להפקת אירועים מתאימה.

חברות ההפקה השונות הן בעלות ניסיון רב בהפקות שונות ומשונות לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים, חברת הפקה תסייע לכם בבחירת כל הספקים לאירוע שלכם החל מבחירת לוקיישן מיוחד שיתאים לאופי האירוע מתוך מבחר עצום של אולמות וגני אירועים העומדים לרשותכם, מעצב/ת אירועים שיצור אווירה מתאימה, קייטרינג או כל אוכל מיוחד שתרצו לשלב באירוע, די. ג’י., צלם, בר אקטיבי, בר פירות אקזוטי, אטרקציות שונות ומשונות מכל העולה על דעתכם, ואפילו יסייעו לכם בפרטים הקטנים והאישיים כמו בחירת מעצב שמלות כלה, איפור כלות ומעצב שיער.
אחד היתרונות הגדולים בעבודה מול חברת הפקה הוא שחברת ההפקה לא אחראית רק על ההפקה הלוגיסטית של האירוע, תחום האחריות שלה כולל יצירת קשר עם ספקים חיצוניים משלב בחירתם ועד לפיקוח על עבודתם המדויק באירוע עצמו עד לפרטים הקטנים. מה שיחסוך לכם בעלי האירוע, הרבה מאד כאב ראש ויקנה לכם את האפשרות ליהנות מהאירוע שלכם כאילו הייתם אורחים בו. יתרון נוסף הוא נושא התקציב, חברות הפקת אירועים, בשל ניסיונם וקשרי העבודה שיצרו מול ספקים שונים במהלך השנים בהחלט יכולים להוזיל עבורכם עלויות שלא הייתם יכולים להגיע אליהם אם הייתם מפיקים את האירוע בעצמכם.

Leave a reply