השגרה השוחקת והעבודה היום יומית, משפיעה על כולם. אם אתה מרגיש שהעובדים שלך זקוקים לשחרור מתחים ואגירת כוחות ? יום כיף הוא דרך נהדרת לעשות זאת. מעבידים רבים בוחרים לערוך ימי גיבוש לעובדים, על מנת לאפשר להם לצאת קצת מהשגרה, להכיר אחד את השני טוב יותר גם מחוץ לקירות המשרד ולחזור לעבודה עם כוחות מחודשים. ימי גיבוש מחזקים אצל העובדים את הקשר אל מקום עבודתם, נותנים להם תחושה כי מעריכים אותם ומגבירים את המוטיבציה שלהם. ימי גיבוש הם אופציה מצוינת לא רק עבור עובדים, אלה גם עבור חברות, משפחות וכל קבוצה, אשר רוצה ליהנות ביחד מיום מהנה ומגבש.

כאשר מעוניינים להפיק ימי גיבוש, יש לבחור בפעילות אשר תספק ערך מוסף מלבד ההנאה, כמו יצירת קשרים חברתיים, העשרה תרבותית, פיתוח יצירתיות, יצירת זיכרונות משותפים ועוד.

יום כיף מאפשר אפשרויות גיבוש רבות, וכיום ישנם מגוון חברות אשר מפיקות ימי גיבוש לעובדים או לכל מטרה, גם בחיק הטבע.

ימי גיבוש: מגוון האפשרויות

ימי גיבוש יכולים לכלול חוויה אתגרית בטבע, שכל אחד ייהנה ממנה או אפילו יום כיף מפנק, למנוחה ורגיעה. לפניכם מספר אפשרויות, להפקת ימי כיף שלא תשכחו הרבה זמן:

  • טיולי אופניים: רכיבה על אופניים היא דבר המוכר לכולם. אבל כמה מאיתנו באמת עושים את זה ביום יום? יום כיף שכולל טיול אופניים הוא דרך נהדרת לחזור קצת לילדות, להכיר את הארץ בדרך חווייתית ושונה וליהנות מהביחד. ישנן חברות כמו “פשוט להתחבר”, “Go-Ride” ועוד, אשר יספקו לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת להפיק יום כיף אתגרי וחוויתי ? אופני הרים מקצועיות, מדריכים מקצועיים, מסלולים מדהימים וליווי צמוד.

  • סדנת צחוק: סדנת צחוק היא אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר עבור ימי גיבוש. נהנים מסדנה פעילה ומצחיקה במיוחד, משחררים מתחים וצוחקים ביחד. אין דבר יותר מקרב ומשחרר מאשר צחוק מתגלגל ומשחרר. חברת “במרכז” מציעה מבחר סדנאות צחוק באווירה פסטורלית. תוכלו ליהנות גם מסדנאות הצחוק האיכותיות של אלון צפריר או מכל חברה המתמחה בהפקת ימי גיבוש מצחיקים במיוחד.

  • חוויות אתגריות: חברות רבות בתחום הפקת ימי גיבוש מציעות מגוון רחב של פעילויות אקסטרים אתגריות וייחודיות מיוחדות לקבוצות ? יום גיבוש על כדור פורח, מצנחי רחיפה, רכיבה על סוסים, טיולי טרקטורונים וריינג’רים, שיט קיאקים, פיינטבול, סנפלינג ועוד.

  • יום כיף מפנק: אם בא לכם לפנק את העובדים ביום כיף אמיתי, בו לא יצטרכו להתאמץ יותר מדי, אלא רק להירגע ולנוח, ימי כיף מפנקים בספא הם דרך מצוינת לעשות זאת. ישנם מגוון אתרים אשר יקלעו בדיוק למטרה, כמו חמת גדר, נווה מדבר, חמי געש ועוד. ימי גיבוש מפנקים מתאימים לעובדים ולכל מטרה, לרענון הכוחות ותחושת התחדשות לגוף ולנפש.

Leave a reply