יום הגיבוש השנתי לעובדים מתקרב, וכמו בכל שנה אתם מתלבטים איזו פעילות יכולה להיות מתאימה לצורך כך. ימי גיבוש לעובדים הם אינם עניין של מה בכך, יש צורך למצוא פעילות מהנה ומגבשת, אשר מאפשרת פעילות משותפת, ומתאימה לסגנון רחב של אנשים. יש צורך למצוא סדנאות גיבוש אשר גם העובד הכי ותיק ומבוגר בחברה יהנה מהן, וגם העובדת החדשה הצעירה תוכל לחוות הנאה. אספנו עבורכם מספר אופציות לסדנאות גיבוש שיסייעו לכם בבחירה.

סדנאות גיבוש, אוכל

אוכל הוא משהו שכולם יכולים להתחבר אליו. בילוים רבים מתחילים או נגמרים באוכל, כולנו אוהבים לאכול, וכולנו אניני טעם בנוגע לארוחות בבית או בחוץ. לכן, סדנאות אוכל יכולות להיות רעיון נפלא לסדנאות גיבוש לעובדים. הנה מספר אופציות אפשריות:

  • סדנאות שוקולד: אין מי שלא אוהב שוקולד. שוקולד מעלה את מצב הרוח ומשרה אווירה נעימה ושמחה. סדנאות גיבוש אלו לרוב מלמדות מעט את המשתתפים על מהות העבודה על השוקולד ועל המקור ממנו הוא מיוצר, ואחר כך מנחות את המשתתפים צעד אחר צעד ביצירה של בונבונירה אישית משלהם. סדנאות שוקולד מאפשרות למשתתפים גם ללמוד כיצד להכין מטעמים שונים משוקולד, וגם לאכול אותו.
  • סדנאות בישול איטלקי: פיצות, פסטות, פוקצ’ות ויין טוב, מה יכול להיות טוב יותר מזה. סדנאות גיבוש מסוג זה מלמדות את המשתתפים את רזי המטבח האיטלקי, כיצד לעבוד עם הבצק, כיצד ליצור פסטה טובה ואיך לשלב את כל הטעמים יחד עם יין מעולה, חוויה מעולה, טעימה, מעניינת ומלמדת, שכל אחד יכול ללמוד ממנה משהו חדש.
  • סדנאות בישול בריא: העידן של ימינו שם דגש גדול מאוד על מראה הגוף, הספורט והאוכל הבריא. המודעות העולה לאכילה נכונה ובריאה פתחה זן חדש של סדנאות גיבוש בדמות הבישול הבריא, אשר מאפשרות לכל אחד ללמוד כיצד לבשל בריא, מה רצוי לקנות, כיצד לקרוא את המרכיבים ועוד. סדנאות כאלו יכולות אפשרות נהדרת לחוויה מלמדת ומיוחדת במינה.

סדנאות גיבוש, פעילויות

באם אינכם מעוניינים בסדנא הסובבת סביב האוכל, תוכלו לבחור סדנאות גיבוש אחרות הכוללות פעילויות מעניינות, הנה מספר דוגמאות:

  • סדנת צחוק: סדנאת גיבוש מסוג זה היא אחת מהסדנאות הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות. כולנו נתקלנו במחקרים המצביעים על כך שהצחוק משחרר ובריא, מפיח אנרגיות חיוביות, והופך כל בילוי למהנה. סדנת צחוק מציבה רצף ארוך של מצבים קומיים ומשחקים מיוחדים אשר לא ישאירו אף אחד מהעובדים אדיש.
  • סדנת גרפולוגיה: באם אתם חברה קטנה ומגובשת אחד מסדנאות הגיבוש המומלצות היא סדנת גרפולוגיה. בסדנא יועבר הסבר קצר על תורת הגרפולוגיה, ויתבצע ניתוח מעמיק של כל אחד מהעובדים. יחד עם זאת תיבחן הדינמיקה הקבוצתית, ויבחן גם אופי הלקוחות השונים, חוויה מסוג זה יכולה להיות מגבשת, מאחד ומהנה, ואפשרות נהדרת לסדנת גיבוש מיוחדת.

Leave a reply