חתונה על החוף

גן אירועים או אולם זו השאלה! לצערנו אין נכון או לא ויש רק העדפה אישית של הזוג (לא לבעלי חוסר יכולת קבלת החלטות). מה כן, מיקום, הוא אחד האלמנטים החשובים כשבאים לבחור ואם רוצים שילוב נכון של מחיר למנה ונגישות לאורחים אז אופציה מצויינת היא איזור השרון.

למזלכם, האזור התברך בריכוז גבוה  של גני אירועים איכותיים מאוד. במידה וכבר החלטתם על איזור עבור האירוע שלכם, כעת כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור האם גן או אולם הוא המתאים ביותר עבור האירוע המרגש שלכם ובדיוק לשם כך ריכזנו כמה טיפים מועילים שיסייעו לכם בבחירה.

גן אירועים בוחרים זמן רב מראש

קודם כל, חשוב להבין לדעת שהמקומות המבוקשים נסגרים המון זמן מראש (בטח חמישי בערב). אי לכך, עליכם להתעורר בזמן ולעולם לא לנסות לשריין מקום חודשיים או שלושה לפני יום האירוע. ההמלצה היא לנסות לשריין תאריך בשלב כמה שיותר מוקדם, כלומר לפחות חצי שנה לפני היום הגדול. מעבר לכך שלא פשוט למצוא תאריכים זמינים בהתראה קצרה (וחודשיים היא בהחלט התראה קצרה במונחים של גן אירועים או אולמות שמחות), עליכם להתחשב גם באורחים שלכם ובכם.

בסופו של דבר אתם לא רוצים לגרום לאף אחד לבטל תכניות שקבע או תכנן ומן הסתם אתם מעוניינים שכל מי שתזמינו אכן יגיע. התייחסו לכך כאל סוג של הזמנת כרטיסי טיסה. כפי שאתם יודעים, כרטיסי טיסה מזמינים כמה שיותר זמן מראש וזהו הדין בחתונות לצורך העניין. אם אתם לא רוצים לאלץ חברים לבטל את הכרטיס שלהם, הזמינו מקום ושריינו תאריך כמה שיותר זמן מראש וכך תוכלו להקדים אותם. מן הסתם לאחר שסוגרים על תאריך ישנו שלב נוסף של עיצוב והפצת הזמנות לחתונה, מה שגורם לעיכוב נוסף בהפצת התאריך.

על ענייני אקוסטיקה וסאונד

רוב הסיכויים שאם אתם עסוקים בחיפושים קדחתניים אחרי גן אירועים מזה זמן מה, בשבועות האחרונים כבר גונבו לאוזניכם לא מעט המלצות על המקום האידיאלי לערוך בו אירוע. ברצוננו לכתוב שלמרות שאין ספק שכל אחד מהממליצים מעוניין מן הסתם בטובתכם השלמה, קחו בחשבון שמי שערך את האירוע הוא לאו דווקא האדם האובייקטיבי ביותר שצריך להתייעץ אתו. ולדוגמא ניקח את עניין המוזיקה.

במידה וזוג נשוי טרי ימליץ לכם על גן אירועים שבו נישאו כיוון שיש שם את האקוסטיקה הטובה ביותר, צאו מתוך נקודת הנחה שישנו סיכוי לא רע שאת רוב הערב הם בילו על רחבת הריקודים. כתוצאה מכך, אין להם באמת מושג איך נשמעה המוזיקה ברחבת ההסעדה. במידה ואתם רוצים להיות בטוחים כי מדובר על מקום איכותי מבחינת סאונד, דאגו להגיע למקום ולהיות נוכחים בזמן שמתרחש בו אירוע. ערכו סיבוב מקיף, שבו בשולחן ושימו לב אם ניתן לנהל שיחה בווליום סביר ועמדו ברחבת הריקודים ושימו לב אם הצלילים מופרדים או שמדובר על חומת סאונד בלתי ברורה ופשוט רועשת בצורה בלתי פרופורציונלית. והי חשוב ? שתקשיבו בעיקר לעצמכם. מזל טוב ובהצלחה.

Leave a reply