חתן וכלה ביום החתונה

מועד החתונה מתקרב וככל שהוא מתקרב יותר ויותר שערות נמרטות מראשך? מרגישה שאת טובעת באינסוף מטלות והמאורע הכל כך מרגש הופך ל”תיק” שאת רק מחכה להיות אחריו? במיוחד בשבילך, הכלה הלחוצה, אספנו כמה טיפים שיסייעו לך גם ליהנות מההכנות לאירוע הגדול וגם להגיע במצב שפוי לערב החתונה.

טיפים שיקלו עלייך לבצע את כל המשימות הרבות שיש לך לקראת החתונה בלי לחץ ועצבים

  • כדי לא להגיע לחופה עם הלשון בחוץ, הגדירי לעצמך לוחות זמנים וקבעי מה את עושה מתי.
    בהנחה שגם בן זוגך לוקח חלק פעיל בביצוע המשימות הדרושות ומאחר שבדרך כלל מקבלת ההחלטה להתחתן ועד מועד האירוע עצמו ישנו מרווח זמן מספיק גדול, אין סיבה שעם תכנון נכון של זמן לא תספיקי לעשות הכל ולהגיע רגועה אל הרגע המאושר.
  • אחד השלבים הראשונים והחשובים ביותר שכדאי לבצע לקראת החתונה הוא להזמין אולם אירועים. לאחר שמשימה זו תבוצע, תוכלי להיות עם ראש נקי יותר להתפנות לשאר המשימות ולבצע אותן צעד צעד בניחותא. מאחר שאולמות האירועים המבוקשים ביותר עמוסים עד מעל לראש, רצוי קודם כל לבחור אולם ולהזמין בו מקום כדי שגן האירועים שהכי מוצא חן בעיניכם לא יהיה תפוס דווקא בערב שבו אתם רוצים להינשא.
  • אם בן הזוג לא שש לשתף פעולה, נותן לך לקבל את כל ההחלטות ולא לוקח חלק אקטיבי מידי בהכנות, אל תאבדי עשתונות. הפיקי את החיוב שבסיטואציה והעריכי את העובדה שבן זוגך תומך בך, לא משנה מה תחליטי, וסומך על שיקול הדעת שלך. בינינו, את הרי יותר סומכת על עצמך בכל מה שנוגע לענייני תכנון וארגון החתונה ויהיה לך הרבה יותר קל אם לא תצטרכי לשאול את בן זוגך על כל החלטה קטנה שתקבלי, רק כדי “להיות בסדר”.
  • פני לעצמך יומיים שלמים לפני החתונה להירגע, לשחרר מתחים ולהתפנק.
    כל תהליך ארגון החתונה וההכנות לקראתה כרוך פעמים רבות בלא מעט לחץ ומתח ורצוי לשחרר את כל אלה ולהפיג אותם לפני שאת אומרת: “I Do”. פדיקור ומניקור, מסאג’ עם חברות או סתם ישיבה בבית קפה עם אמא- פנקי את עצמך ביומיים שלפני החתונה והניחי לעצמך להירגע.

לראות כל אתגר כמחשל

נסי לקחת את הדברים ב”איזי” וברוח טובה. את עשויה להיתקל בהרבה אתגרים, עניינים שלא מסתדרים, ביקורת מצד המשפחה על בחירת האולם או על חברת הקייטרינג ששכרתם או תקלות טכניות.
נסי לראות בכל אתגר ככזה שיחשל אותך והפיקי את המקסימום מכל התהליך הזה, שלמרות שהוא מעייף והוא סוחט גם אפשר ללמוד ממנו הרבה.

Leave a reply